NETVÆRKSHUSETS HJEMMESIDE ER UNDER OMBYGNING - VI UNDSKYLDER FOR DIV. FEJL OG MANGLER.​

KONTAKT NETVÆRKSHUSET

​​På denne side kan du se information vedr. kontakt til Netværkshuset. Alt kontakt angående den daglige drift bør henvendes til den daglige koordinator enten på telefon eller e-mail. Har du spørgsmål om events, frivillig indsats eller lign. kan disse også henvendes til formanden for Netværkshuset. 

ADMINISTRATION​

DAGLIG KOORDINATOR​

-
​TELEFON
​+45 39 65 05 75
​E-MAIL
​Koordination@netvaerkshuset.dk

​BESTYRELSEN

​FORMAND

Lise Høyrup

TELEFON

+45 26 22 17 54
​E-MAIL

​Lisejh@Hotmail.com​

NÆSTFORMAND

Nasrin Salem

TELEFON

+45 20 18 34 28
​E-MAIL

Nasrinsalem@Hotmail.com​

​KASSERER

Erik Brysting

TELEFON

+45 21 92 72 90
​E-MAIL

​Erik@Brysting.dk​

​MEDLEM

Jennie Feldrup Kristoffersen

TELEFON

+45 42 49 42 67
​E-MAIL
Jfkristoffersen@Gmail.com

MEDLEM

Meddhen Teclay

TELEFON

+45 71 31 94 37
​E-MAIL
Medhhnnice@Yahoo.com

​MEDLEM

Ellen-Margrethe Andersen

TELEFON

+45 26 60 34 59
​E-MAIL
​Ema@Smunch.dk

MEDLEM

Gerd Barfoed

TELEFON

+45 26 39 55 58
​E-MAIL
Gerdbar@Gmail.com

LOKATION​

Netværkshuset

Ericavej 149

2820 Gentofte

Tlf.: 39 65 05 75

CVR: 29994358
mia@tardini.dk

ÅBNINGSTIDER​

MANDAG               16 - 20

TIRSDAG                16 - 18

​ONSDAG                16 - 20
​TORSDAG              16 - 20
​  FREDAG                  LUKKET
​ LØRDAG                 14 - 17

​   SØNDAG​​                 LUKKET

FØLG OS PÅ FACEBOOK

KOMMER SNAREST​

KOMMER SNAREST​

"Netværkshuset" Ericavej 149 • 2820 Gentofte •  Tlf: 39 65 05 75 • E-mail: koordination@netvaerkshuset.dk