KONTAKT NETVÆRKSHUSET

​​På denne side kan du se information vedr. kontakt til Netværkshuset. Alt kontakt angående den daglige drift bør henvendes til den daglige koordinator enten på telefon eller e-mail. Har du spørgsmål om events, frivillig indsats eller lign. kan disse også henvendes til formanden for Netværkshuset. 

ADMINISTRATION​

​DAGLIG KOORDINATOR​

Melia Koutina Nielsen
​TELEFON
​+ 45 29 74 05 75 (Mobil) 

+ 45 39 65 05 75 (Fastnet)
​E-MAIL
​Koordination@netvaerkshuset.dk

​BESTYRELSEN

​FORMAND

Lise Høyrup

TELEFON

+45 26 22 17 54
​E-MAIL

​Lisejh@Hotmail.com​

NÆSTFORMAND

Nasrin Salem

TELEFON

+45 20 18 34 28
​E-MAIL

Nasrinsalem@Hotmail.com​

​KASSERER

Erik Brysting

TELEFON

+45 21 92 72 90
​E-MAIL

​Erik@Brysting.dk​

MEDLEM

Ellen-Margrethe Andersen

TELEFON

+45 26 60 34 59
​E-MAIL
​Ema@Smunch.dk

Suppleant

Meddhen Teclay

TELEFON

+45 71 31 94 37
​E-MAIL
Medhhnnice@Yahoo.com

​MEDLEM

Gerd Barfoed

TELEFON

+45 26 39 55 58
​E-MAIL
Gerdbar@Gmail.com

MEDLEM

Karen Oxenbøll

TELEFON

​+ 45 21315118

E-MAIL

karenoxenboell@gmail.

com

MEDLEM

Jens Vinther Frederiksen

TELEFON

+45 30 74 60 27

E-MAIL jensvintherf@gmail.com

​Suppleant

Myssoun Seifalla

E-MAIL

myssounkarim@

hotmail.com

Suppleant

Hubert Becker Jostes

E-MAIL

​hubert@bejo.dk

LOKATION​

ÅBNINGSTIDER​

MANDAG               16 - 20

TIRSDAG                16 - 18

​ONSDAG                16 - 20
​TORSDAG              16 - 20
​        FREDAG                  LUKKET         LØRDAG                   LUKKET

​  SØNDAG​​                 LUKKET

Netværkshuset, Ericavej 149 • 2820 Gentofte •  Tlf: 39 65 05 75 • E-mail: koordination@netvaerkshuset.dk